CTS Components 0838-040-X7R0-470K
Cap Ceramic Single 47pF X7R 10% Radial Disc 6.35mm 125C
数据表
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
相关零件
Yageo GroupC322C470KCR5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 500V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.000047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupCKR05BX470KS
Cap Ceramic 47pF 200V X7R 10% Radial 5.08mm (0.001%FR) Bulk
Yageo GroupCKR05BX470KM
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 4.7e-05uF, Through Hole Mount, 1909