Crouzet GNR35ACZ
Relay; Solid State; SPST-NO; Ctrl 220VAC; 35A; 600VAC; DIN Rail; Zero; GNR 45MM Series
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsGNR35ACZ0
5h
North Star MicroNS-GNR35ACZ联系方式
>1wk
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet6 页14 年前
描述
Relay SSR 23mA 280V DC-IN 45A 600V AC-OUT 4-Pin
GNR35ACZ / DIN 45MM, 600VAC/35A, 240VAC IN, ZC
SSR GNR 45MM 480VAC 180-280VAC