Crouzet GA3-12D10R
Relay Ssr 20MA 32V Dc-in 10(RMS)A 660V Ac-out 8-PIN
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsGA3-12D10R0
21h
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页23 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Solid State Relay
Solid State Relay; Control Voltage Type:DC; Load Current RMS Max:10A; Control Voltage Max:32V; Control Voltage Min:4V; Leaded Process Compatible:No; Output Current:10A; Output Device:SCR; Output Voltage Max:660VAC ;RoHS Compliant: No