Cotek AEK-3000-30
30Vdc, 100A, Enclosed Programmable Power Supply, 30 Volts 100Amps
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet6 页11 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.92%
描述
SWITCHING MODE POWER SUPPLY 3KW 30VDC
AC/DC CONVERTER 30V 3000W