Cotek AE-1500-48
48Vdc, 31.3A, Enclosed Programmable Power Supply, 48 Volts 31.3Amps
数据表
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet6 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.55%
描述
AC/DC CONVERTER 48V 1500W