Cotek AE-1500-12
12Vdc, 125A, Enclosed Programmable Power Supply, 12 Volts 125Amps
数据表
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet6 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.27%
描述
AC/DC CONVERTER 12V 1500W