Cosel WMA350H-48-C
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 350.4W, Hybrid
数据表和文档
Sager Electronics
描述
POWER SUPPLY, AC-DC, ENCLOSED,350W, 85-132 / 170-264VIN,48VOUT, COATING, WMA SERIE
AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) \ SERIES WMA
AC/DC CONVERTER 48V 350W