Cosel WMA350H-24-C
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 350.4W, Hybrid
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2023-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
POWER SUPPLY, AC-DC, ENCLOSED,350W, 85-132 / 170-264VIN,24VOUT, COATING, WMA SERIE
AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) \ SERIES WMA
AC/DC CONVERTER 24V 350W