Cosel TAC-20-683-D
Power Line Filter 60Hz 20A 500VAC Terminal Block DIN Rail
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
Sager Electronics
Sager Power Systems
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.33%
描述
NOISE FILTER DIN RAIL 3-PHASE 20A 1.6MH 2.2UF 68000PF 2.48X2.52X5.04
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
EMI Filter, General Purpose
500V 20A DIN 63mm*75mm