Cosel TAC-150-223
Power Line Filter 60Hz 150A 500VAC Terminal Block Flange Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Datasheet7 页4 年前
Sager Electronics
Sager Power Systems
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2011-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Power Line Filters 3Phase 500VAC 150A 22,000pF
Three Phase EMI Filter, 500V, 50/60HzHz
LINE FLTR 500VAC 150A CHASS MNT