Cosel SUS10243R3C-G
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 8.58W, Hybrid
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet50 页3 年前
相关零件
TDK-LambdaCC10-2412SF-E
DC-DC Converters, On-board type, Output: 12W, 12V, Isolated type, Option: DIP type
TDK-LambdaCC10-1205SF-E
DC-DC Converters, On-board type, Output: 10W, 5V, Isolated type, Option: DIP type
DC-DC Converters, On-board type, Output: 9.6W, 12V, Isolated type, Option: DIP type
Murata Power SolutionsNPH10S2405EIC
DC DC CONVERTER 5.1V 10W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 1.96A 18V - 36V Input
Murata Power Solutions78SRH-5/2-C
78SRH Series 5 V, 2 Amp, Single Output, Non-Isolated DC/DC Converter
Murata Power SolutionsNPH10S4805EIC
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5.1V 1.96A 10W 6-Pin DIP Tube
描述
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 3.3V 2.6A Through Hole
DC DC CONVERTER 3.3V 8.6W