Cosel SNR-10-223
Filter DC Ripple Noise Op-v 50VDC Curr 10A Din Rail Mnt Snr Series
数据表
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet2 页5 年前
Datasheet3 页17 年前
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.87%
描述
Power Line Filter 10A 50VDC Flange Mount
Power Line Filters 50VDC 10A 22000pF
LINE FILTER 50VDC 10A CHASS MNT