Cosel PDA15F-12
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15.6W, Hybrid
Production
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet9 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+12.35%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) SWITCHING POWER SUPPLIES 15W 12V 1.3A \ SERIES PDA
POWER SUPPLY, AC-DC, ENCLOSED, 15W, 85-264VIN, 12VOUT, 1.3A, PDA SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC, 12V, 1.3A;