Cosel PBW30F-15-N1
AC-DC Power Factor Correction Module, 2 Output, 30W, Hybrid
EOL
数据表和文档
IHS
Datasheet35 页3 年前
Sager Power Systems
Sager Electronics
Component Distributors Inc.
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
AC/DC Power Supply Dual-OUT 12V/-12V 1.3A/1.7A 31.2W
AC/DC Power Supply Dual-OUT 15V/-15V 1.7A/2.4A 51W
AC-DC Power Factor Correction Module, 2 Output, 16.8W, Hybrid
TDK-LambdaSCD601515
AC/DC Power Supply Dual-OUT 15V/-15V 2.2A/1.8A 60W 12-Pin
Mean WellPD-25A
AC to DC Power Supply Open Frame Dual Output 5 Volt 12 Volt 2.1 Amp 1.2 Amp 25 Watt
XP PowerJCP4024D15
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Metal Case, ITE, DIP, 2:1, 40 W, 2 Output, 15 V
描述
AC/DC Power Supply Dual-OUT 15V/-15V 1A/4A 30W
30W 2 85V(AC) 264V(AC) 600mV,150mV 1.4A 1A -15V 15V 103.1mm*31mm*78mm
Switching Power Supplies 30W 15V 1.0-1.4A w/DIN Rail
POWERSUPPLY; AC-DC; 15VDC@2A; 30W; 85-264VAC IN; DIN RAIL: PBW SERIES
AC/DC 30W 15, -15V Dual Output Power Supply, Open Frame