Cosel NAH-60-472
Power Line Filters Power Line Filters AC 1-250 / DC250 40A 0.5mA/ 1.0mA max
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Introduction Date2021-08-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 60A, 300VDC ROHS COMPLIANT: YES
LINE FLTR 300VDC 277VAC 60A CHAS
电源线滤波器, 1-级, 60A, 300VDC;
277V, 50/60HzHz