Cosel LFA30F-24
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 31.2W, Hybrid
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet23 页3 年前
Sager Power Systems
Sager Electronics
Component Distributors Inc.
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.43%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-10-12
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Mean WellPM-20-24
AC to DC Power Supply Enclosed Single Output 24 Volt 0.92 Amp 22.08w
Mean WellLPF-25D-24
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 25.2W, Hybrid
Mean WellPSD-30B-24
30W Single Output Open-Frame DC-DC Converter Output: 24 Volts @ 1.25 Amps 18-36VDC
描述
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,1.3A,85-264V IN, OPEN FRAME, PANEL MOUNT, PFC,31W, LFA SERIES
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 1.3A 31.2W 7-Pin
AC/DC 30W 24V Single Output Power Supply, Open Frame
30W 1 85V(AC) 264V(AC) 150mV 1.3A 24V 105mm*50mm*23mm