Cosel KHNA120F-24
Power Supply, Ac-dc, 24V, 5A, 85-264V in, Enclosed, Din, Pfc, Industrial, 120W, Khn Series
数据表
数据表和文档
Sager Power Systems
Datasheet10 页12 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.01%
相关零件
TDK-LambdaHWS100A-24/A
AC/DC Enclosed Power Supply, Industrial, Adjustable, Fixed, 85 V, 265 V, 108 W, 24 V, 4.5 A
XP PowerECP180PS15
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 120W, Hybrid
XP PowerECP180PS12
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 10(Convection)A/15(Forced Air)A 180W Medical 10-Pin
XP PowerDNR120AS12-I
XP POWER DNR120AS12-I.AC/DC DIN Rail Power Supply, Fixed, 90 V, 264 V, 120 W, 14.5 V, 10 A
TDK-LambdaHWS150A-24/A
Ac-Dc, 115-230Vac, Output 24V 6.5A, 156W Rohs Compliant: Yes
TDK-LambdaHWS30A-5/A
TDK-Lambda 30W 1 Output Embedded Switch Mode Power Supply SMPS, 6A, 5V dc Enclosed
描述
DIN Rail Power Supplies 85-264VAC 120-270DC 120W 24V 5A
120W AC-DC Power Supplies Barrier Blocks Style DIN Rail type
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 5A 120W
120W 1 120V(DC) 370V(DC) 150mV 5A 24V DIN 121.2mm*50mm*124mm
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W