Cosel JAC-30-683
Power Line Filters 3 phase 500Vac 30A 2.5/5mA Leakage Curr
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页8 年前
Sager Electronics
Sager Power Systems
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.09%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 30A, 500V ROHS COMPLIANT: YES
Three Phase EMI Filter, 528V, 50-60Hz
LINE FILTER 500VAC 30A CHASS MNT