Cosel GHA300F-24
300 W, Single Output, 24 VDC@12.5 A Industrial/Medical Open Frame AC-DC Power Supply
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Sager Power Systems
Sager Electronics
Component Distributors Inc.
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
+66.32%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2017-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Mean WellRSD-300D-24
300 Watts 24V 12500mA Railway Single Output DC-DC Converter Time-Lag 8A 250V Fuse
Mean WellRSD-300C-24
300 Watts 24V 12500mA Railway Single Output DC-DC Converter Time-Lag 16A 250V Fuse
TDK-LambdaRWS300B-24
Switching Power Supplies AC-DC, 115-230VAC, Output 24V 12.5A, 300W
PLA300F Series 300 W Single Output 24 V Enclosed AC/DC Power Supply
Module DC-DC Single-Out 24V 12.5A 300W Screw Mount/Through Hole 9-Pin Half Brick
TDK-LambdaCSS500-24/I
POWER SUPPLY, AC-DC, 500W500W90264VACACDC,115230VAC, OUTPUT 24V 20.84A,500W
描述
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 300W, Hybrid
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,12.5A,115-264V IN, OPEN FRAME, PNL MNT, MEDICAL, GHA SERIES
AC-DC Regulated Power Supply Module
POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 4.2A ROHS COMPLIANT: YES
Cosel 300W, 24V 4.2 A, 12.5 A, 1