Cosel EAC-16-472-D
Small, common mode noise filters in 150kHz to 1MHz (1-Stage filter) (DIN Rail)
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Sager Power Systems
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
-91.30%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Power Line Filter EMI/EMC 60Hz 16A 250VAC/250VDC Terminal Block DIN Rail
EAC Series 60 Hz EMI Filter Terminal Block DIN Rail
NOISE FILTER;16A;W/DIN RAIL ATTACHMENT;EAC series
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz
250 V 60 HZ SINGLE PHASE EMI FILTER