Cornell Dubilier WMC08S27J-F
Film Capacitor, Polypropylene, 80V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.027uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.comWMC08S27J-F01Bulk
TTI AsiaWMC08S27J-F联系方式
7h
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Datasheet3 页9 年前
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.60
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
WMC Series Ø 11.9 x 5.8 mm 400 V 0.47 uF ±10 % Foil Axial Film Capacitor