Cornell Dubilier TDL475K035S1D-F
Cap Tant Solid 4.7uF 35V 10% (8.64 X 10.16mm) Radial 2.54mm 125C Bulk
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-TDL475K035S1D-F联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页12 年前
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount