Cornell Dubilier SPA221M04B
Cap Aluminum 220uF 4V 20% (7.3 X 4.3 X 4.2mm) SMD 0.005 Ohm 4000mA 1000 hr 105°C Bulk
价格与库存
数据表和文档
描述
CAP ALUM POLY 220UF 20% 4V SMD