Cornell Dubilier SLPX181M450E1P3
Cap Aluminum Lytic 180uF 450V 20% (30 X 25mm) Snap-In 10mm 1.47 Ohm 1350mA 3000h 85C
数据表和文档
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.73%
相关零件
KYOCERA AVXLGU2G181MELC
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 400V 180muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
NichiconLGU2F181MELA
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 315V 180muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Cap Aluminum Lytic 180uF 450V 20% (35 X 25mm) Snap-In 10mm 1600mA 3000h 105C Bulk
PanasonicECO-S2WP181EA
Cap Aluminum 180uF 450V 20% (35 X 25mm) Snap-In 10mm 0.921 Ohm 1350mA 3000h 85°C Bulk
United Chemi-ConEKMS401VSN181MQ25S
Cap Aluminum Lytic 180uF 400V 20% (25.4 X 25mm) Snap-In 10mm 990mA 3000h 105C
United Chemi-ConEKMS3B1VSN181MP25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 315V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF
描述
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 450V 20%
Capacitor;Aluminum Electrolytic;Cap 180uF;Snap-In;Vol-Rtg 450V;30X25;85C | Cornell-Dubilier SLPX181M450E1P3
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
CAPACITOR ALUM ELEC 180UF, 450V, SNAP-IN; Capacitance:180µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:450V; ESR:1.47ohm; Life Time @ Temperature:3000 hours @ 85°C; Height:25mm; Diameter:30mm; Capacitor Mounting:Through Hole
Aluminum Electrolytic Capacitor 180Uf, 450V, 20%, Snap-In; Rango De Producto:Serie Lpx; Capacidad:180Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:450V; Diámetro:30Mm; Resistencia Esr:1.47Ohm; Altura:25Mm; Núm. De Contactos:2 |Cornell Dubilier SLPX181M450E1P3