Cornell Dubilier M20R104K1-F
Ceramic Capacitor, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount, 2015
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet6 页6 年前
Sager Electronics
Master Electronics
X-ON
Newark
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-10-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-03-01
LTD Date2020-03-01
描述
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.1uF 100V 10%
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125C