Cornell Dubilier FCP1206C333J-H2
Film Capacitor, Polyphenylene Sulfide, 16V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Surface Mount, 1206
数据表和文档
Master Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2001-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECHU1C333JX5
1206 (3216Metric) FILM CAPACITOR ECH-U(X) 16V 0.033muF ±5% 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
PanasonicECHU1C333JB5
PanasonicECHU1C333GX5
SMD,1206,STACK MET PPS FILM CAP,16V,.033UF,2%,TR,HAZMAT<TX
Cornell DubilierFCP1210H333J-G3
Film Capacitor, Polyphenylene Sulfide, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Surface Mount, 1210
Yageo GroupLDBCB2330JC5N0
Film Capacitor, Polyphenylene Sulphide, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Surface Mount, 1210
Cornell DubilierFCP1210H333G-G3
Film Capacitor, Polyphenylene Sulphide, 50V, 2% +Tol, 2% -Tol, 0.033uF, Surface Mount, 1210
描述
Cap Film 0.033uF 16V PPS 5% (3.2 X 1.6 X 1.1mm) Stacked 125C T/R
1206 (3216Metric) FILM CAPACITOR FCP 16V 0.033muF ±5% 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
SMT-FILM CHIP, 0.033 Cap, 16V | Cornell-Dubilier FCP1206C333J-H2
FCP series 16 V 0.033 uF ±5 % Metallized Polyphenylene Sulfide Film Capacitor
Capacitor Pps Film 0.033Uf, 16V, 5%, 1206; Rango De Producto:Serie Fcp; Capacidad:0.033Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pps (Sulfuro De Polifenileno); Tensión Nominal:16V; Cantidad De Rollos:3000 |Cornell Dubilier FCP1206C333J-H2