Cornell Dubilier AVS336M2AG24T-F
Cap Aluminum 33uF 100VDC 20% 10 X 10.2mm SMD 8 Ohm 90mA 2000 hr T/R
NRND
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet6 页6 年前
Sager Electronics
Farnell
Electro Sonic
相关零件
PanasonicEEE2AA330P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 100V 33muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEE-TG1K330P
Cap Aluminum 33uF 80V 20% (10 X 10.2mm) SMD 1 Ohm 90mA 2000h 125°C T/R
PanasonicEEV-TG1K330P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TG 80V 33muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Cornell DubilierAHA336M2AG24T-F
Cap Aluminum Lytic 33uF 100V 20% (10 X 10.2mm) SMD 9 Ohm 65mA 2000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConEMVH101ADA330MJA0G
Cap Aluminum Lytic 33uF 100V 20%( 10 X 10mm) SMD 0.55 Ohm 115mA 2000h 125C Automotive T/R
Cornell DubilierAFK336M2AG24T-F
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 33µF 100V
描述
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 33UF 100V 20%, SMD, FULL REEL
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100V 33uF AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 4741
Aluminum Electrolytic Capacitor 33Uf 100V 20%, Smd, Full Reel; Rango De Producto:Serie Avs; Capacidad:33Μf; Tensión Nominal:100V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:10Mm; Resistencia Esr:8Ohm; Altura:10.2Mm |Cornell Dubilier AVS336M2AG24T-F