Cornell Dubilier AVS336M25D16T-F
AVS Series 33 uF 25 V ±20 % Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
相关零件
PanasonicEEE-1EA330SP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 25V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE1EA330AP
PanasonicECE-V1EA330SP
Panasonic ECEV1EA330SP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 25V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUT 25V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMVA250ADA330ME55G
Cap Aluminum 33uF 25V 20% (5 X 5.2mm) SMD 47mA 2000h 85°C Cardboard T/R
描述
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 25V 20% AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 3126
Aluminum Electrolytic Capacitor 33Uf 25V 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:33Μf; Voltage(Dc):25V; Esr:7Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Range:Avs Seriesrohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AVS336M25D16T-F