Cornell Dubilier AVS108M10G24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVS 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
PanasonicEEE-1AA102P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Cornell DubilierAVE108M10G24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEV-HA1A102P
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 4641
PanasonicEEEFP1A102AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FP 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConEMVA100ADA102MJA0G
MVA Series 1000 uF 10 V 20 % SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCL 10V 1000muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
描述
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10V 1000uF AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 4741
Aluminum Electrolytic Capacitor 1000Uf, 10V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:1000Μf; Voltage(Dc):10V; Esr:0.4Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Length:-Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AVS108M10G24T-F