Cornell Dubilier AVS107M06C12T-F
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 6.3V 20% AEC-Q200
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Newark
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-05-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
KYOCERA AVXUWR0J101MCL1GB
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWR 6.3V 100muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEE0JA101WR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 6.3V 100muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicEEE0JA101SP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 6.3V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEHA0J101WR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 6.3V 100muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 6.3V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Cornell DubilierAVE107M06D16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 6.3V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
描述
Cap Aluminum Lytic 100uF 6.3V 20% (5 X 5.4mm) SMD 5.8 Ohm 47mA 2000h 85C Automotive T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 2621
100¦ÌF 6.3V ¡À20% 5.8¦¸@ 120Hz 2000h@ 85¡ãC 47mA@ 120Hz,79.9mA@ 10kHz SMD 5.3mm*5.3mm*5.4mm