Cornell Dubilier AVS105M50B12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVS 50V 1muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-34.57%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-05-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicEEE1HA010SR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 1muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEE-1HA1R0AR
PanasonicEEE-1HA010NR
Cornell DubilierAVE105M50B12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 50V 1muF 卤20% 0.157Dia 4.00mm
United Chemi-ConEMVA630ADA1R0MD55G
Cap Aluminum Lytic 1uF 63V 20% (4 X 5.2mm) SMD 8mA 2000h 85°C Cardboard T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWJ 50V 1muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
描述
Cap Aluminum Lytic 1uF 50V 20%( 4 X 5.4mm) SMD 199 Ohm 10mA 2000h 85C Automotive T/R
1uF 50 V dc Aluminum Capacitor B, AVS Series 1000 (Shelf) h, 2000 h 4 x 5.4mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1uF, Surface Mount, 2217
Cap 1uF 50VDC 20% 4 X 5.4mm SMD 199 Ohm 10mA 2000 hr T/R
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50V 1uF AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor 1Uf, 50V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:1Μf; Voltage(Dc):50V; Esr:199Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Diameter:4Mm Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AVS105M50B12T-F