Cornell Dubilier AHD105M50B12B
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1uF, Surface Mount, 2217
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页20 年前
Electro Sonic
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2001-12-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
描述
CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:High Temperature; Capacitance:1µF; Voltage Rating:50V; Capacitor Dielectric Type:Aluminum Electrolytic; Package/Case:B; Termination Type:SMD ;RoHS Compliant: No