Cornell Dubilier AFK227M63H32T-F
Cap Aluminum Lytic 220uF 63V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.16 Ohm 800mA 5000h 105C Automotive T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页4 年前
Datasheet7 页6 年前
Farnell
New Yorker Electronics
Newark
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-63.21%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEEFK1J221AQ
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 63V 220muF 卤20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEVFK1J221Q
PanasonicEEEFK1H221GP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 50V 220muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 63V 220muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
United Chemi-ConEMVY630ARA221MKE0S
Cap Aluminum 220uF 63V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 500mA 5000h 105°C T/R
United Chemi-ConEMVH630ARA221MKG5S
Cap Aluminum Lytic 220uF 63V 20% (12.5 X 16mm) SMD 0.2 Ohm 600mA 5000h 125°C T/R
描述
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 220µF 63V
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63V 220uF 12.5X13.5 AEC-Q200
AFK Series 220 uF 63 V ±20 % Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor, Radial Can SMD, 220pF, 63V, .16 ohm | Cornell-Dubilier AFK227M63H32T-F
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 5953
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF,; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF, 63V, 20%, SMD; AE Capacitor Case: Radial Can - SMD; Capacitance: 220µF; Voltage(DC): 63V; ESR: 0.16ohm; Lifetime @ Temperature: 2000 hours @ 85°
Aluminum Electrolytic Capacitor, 220Uf, 63V, 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Afk; Capacidad:220Μf; Tensión Nominal:63V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:12.5Mm; Resistencia Esr:0.16Ohm; Altura:13.5Mm |Cornell Dubilier AFK227M63H32T-F