Cornell Dubilier AFK227M16E16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 16V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页4 年前
Newark
New Yorker Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEEFK1C221P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 16V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-FT1C221AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 16V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFK1C221AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TZV 16V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 16V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Wurth Elektronik865080349013
SMD Aluminium Electrolytic Capacitor, WCAP-ASLI Series, 220 F, 16 V, Radial Can - SMD, 8 mm
描述
Cap Aluminum Lytic 220uF 16V 20% (8 X 6.2mm) SMD 0.26 Ohm 300mA 2000h 105C Automotive T/R
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 220µF 16V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 3733
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16V 220uF 8X6.2 AEC- Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, 220Uf, 16V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:220Μf; Voltage(Dc):16V; Esr:0.26Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Length:- Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AFK227M16E16T-F