Cornell Dubilier AFK227M10X16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
数据表和文档
New Yorker Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.27%
Introduction Date2001-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEEFK1A221XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFKA221XAP
United Chemi-ConEMZA100ADA221MF80G
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 2000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEEFK1A221P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 10V 220muF 卤20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMVY100ADA221MF80G
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 220UF 10; 10V 20%, SMD; AE Case:Radial Can - Capacitance:220µF;
KYOCERA AVXUWD1A221MCL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWD 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
描述
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 220µF 10V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 3126
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 10V 20% AEC-Q2 00