Cornell Dubilier AFK226M25C12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 25V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页4 年前
Newark
New Yorker Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.36%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEEFK1E220R
Panasonic EEEFK1E220R - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
PanasonicEEEFK1E220AR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 25V 22muF 卤20% 0.197Dia 5.00mm
United Chemi-ConEMZA250ADA220ME61G
Cap Aluminum Lytic 22uF 25V 20%( 5 X 5.8mm) SMD 160mA 2000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEE-FT1E220AR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 25V 22muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 22UF 25 V DC, CD SERIES 2000H 5 (DIA.) X 5.8MM
Wurth Elektronik865080442004
WCAP-ASLI Aluminum Electrolytic Capacitors
描述
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 22µF 25V
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 25V 20% AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2621
Aluminum Electrolytic Capacitor, 22Uf, 25V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:22Μf; Voltage(Dc):25V; Esr:0.7Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Diameter:5Mmrohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AFK226M25C12T-F