Cornell Dubilier AFK107M25X16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 25V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
数据表和文档
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-53.33%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEEFK1E101XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 25V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFKE101XAP
PanasonicEEEFK1E101SP
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.36 Ohm 240mA 2000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConEMVH250ADA101MHA0G
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20%( 8 X 10mm) SMD 0.4 Ohm 220mA 2000h 125C Automotive T/R
United Chemi-ConEMZA250ADA101MF80G
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 100UF 25; 25V 20%, SMD; AE Case:Radial Can - Capacitance:100µF;
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TZV 25V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
描述
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 7.9mm) SMD 0.34 Ohm 280mA 2000h 105C Automotive T/R
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 100µF 25V
AFK Series 100 uF 25 V ±20 % Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 3126
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 25V 20% AEC-Q2 00
100¦ÌF 25V ¡À20% 340m¦¸@ 100kHz 2000h@ 105¡ãC 210mA@ 120Hz,280mA@ 100kHz 6.6mm*7.8mm*8.2mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, 100Uf, 25V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:100Μf; Voltage(Dc):25V; Esr:0.34Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Length:- Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AFK107M25X16T-F