Cornell Dubilier AFK107M25E16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 25V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
数据表和文档
Newark
Electro Sonic
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.60%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEEFK1E101P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 25V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEFK1E101AP
PanasonicEEEFT1E101AP
Cap Aluminum 100uF 25V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.26 Ohm 300mA 2000h 105C T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 25V 100muF 卤20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TZV 25V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 100UF 25; 25V 20%, SMD; AE Case:Radial Can - Capacitance:100µF;
描述
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 100µF 25V
AFK Series 25 V 100 uF ±20% 8 x 6.2 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 3733
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25V 100uF 8X6.2 AEC- Q200