Cornell Dubilier AFK107M16D16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 16V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
数据表和文档
IHS
New Yorker Electronics
Farnell
3 个月趋势:
-28.51%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
United Chemi-ConEMZA160ADA101MF61G
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20%( 6.3 X 5.8mm) SMD 240mA 2000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEEFK1C101AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 16V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFK1C101P
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor SMD,D6.3xL5.8mm 100μF ±20% 16V 2000Hrs@105℃ 240mA 360mΩ
PanasonicEEEFT1C101AR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 16V 100muF 卤20% 0.197Dia 5.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCL 16V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 16V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
描述
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 100µF 16V
AFK Series 16 V 100 uF 105 °C Ø 6.3 x 5.8 mm SMT Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16V 100uF 6.3X5.8 AE C-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 3126
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 100uF, 16V, 20%, SMD; AE Capacitor Case:Radial Can - SMD; Capacitance:100µF; Voltage Rating:16V; ESR:0.36ohm; Product Range:AFK Series; Packaging:Cut Tape; Lifetime @ Te
Aluminum Electrolytic Capacitor, 100Uf, 16V, 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Afk; Capacidad:100Μf; Tensión Nominal:16V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:6.3Mm; Resistencia Esr:0.36Ohm; Altura:5.8Mm |Cornell Dubilier AFK107M16D16T-F