Cornell Dubilier AFK106M80X16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 80V 10muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
数据表和文档
New Yorker Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
PanasonicEEEFK1K100P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 80V 10muF 卤20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-2AA100UP
Panasonic EEE2AA100UP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
PanasonicEEEFK1K100XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 80V 10muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMVH101ADA100MHA0G
Cap Aluminum Lytic 10uF 100V 20%( 8 X 10mm) SMD 0.75 Ohm 70mA 2000h 125C Automotive T/R
10uF 63V 46mA@120Hz 卤20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
KYOCERA AVXUUX1J100MCL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUX 63V 10muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
描述
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 10µF 80V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 3126
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10uF 80V 20% AEC-Q20 0
Aluminum Electrolytic Capacitor, 10Uf, 80V, 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:10Μf; Voltage(Dc):80V; Esr:2.4Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Length:- Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AFK106M80X16T-F