Cornell Dubilier AFK106M50C12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 50V 10muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页4 年前
Farnell
Newark
New Yorker Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+22.43%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
PanasonicEEEFK1H100UR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 50V 10muF 卤20% 0.197Dia 5.00mm
United Chemi-ConEMZA500ADA100ME61G
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20%( 5 X 5.8mm) SMD 85mA 2000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEEFTH100UAR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 50V 10muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEEFK1V100UR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 35V 10muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Cornell DubilierAFK106M35B12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 35V 10muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 63V 10muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
描述
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (5 X 5.8mm) SMD 1.52 Ohm 85mA 2000h 105C Automotive T/R
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 10µF 50V
AFK Series 10 uF 50 V ±20 % Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2621
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50V 10uF 5X5.8 AEC-Q 200
Aluminum Electrolytic Capacitor, 10Uf, 50V, 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Afk; Capacidad:10Μf; Tensión Nominal:50V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:5Mm; Resistencia Esr:1.52Ohm; Altura:5.8Mm; Body Height:5.3Mm |Cornell Dubilier AFK106M50C12T-F
CAPACITOR ALUM ELEC, 10UF, 50V, 20%, SMD; CAPACITOR ALUM ELEC, 10UF, 50V, 20%, SMD; Capacitance:10µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:50V; ESR:1.52ohm; Life Time @ Temperature:5000 hours @ 105°C; Height:5.8mm; Diameter:5mm; Capacitor Terminals:SMD