Cornell Dubilier AFK106M16B12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 16V 10muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
Master Electronics
Farnell
New Yorker Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.83%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEEFK1C100AR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 16V 10muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
United Chemi-ConEMZA160ADA100MD61G
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 10UF 16V; 16V 20%, SMD; AE Case:Radial Can - Capacitance:10µF;
PanasonicEEEFK1C100R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 16V 10muF 卤20% 0.157Dia 4.00mm
Wurth Elektronik865060340001
WCAP-ASLL Aluminum Electrolytic Capacitors
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCL 16V 10muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
描述
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 10µF 16V
AFK Series 16 V 10 uF ±20 % Ø 4 x 5.8 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
SMD Aluminum Electrolytic Capacitor, Radial Can SMD, 10pF, 16V, 1.35 ohm | Cornell-Dubilier AFK106M16B12T-F
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 2217
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10uF 16V 20% AEC-Q20 0
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 10uF, 16V, 20%, SMD; Capacitor Case / Package: Radial Can - SMD; Capacitance: 10µF; Voltage(DC): 16V; ESR: 1.35ohm; Lifetime @ Temperature: 2000 hours @ 105°C; Polarity: Pol 96W2430
Aluminum Electrolytic Capacitor, 10Uf, 16V, 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Afk; Capacidad:10Μf; Tensión Nominal:16V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:4Mm; Resistencia Esr:1.35Ohm; Altura:5.8Mm |Cornell Dubilier AFK106M16B12T-F