Cornell Dubilier 381LX102M200A032
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 200V 20%
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页23 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
Newark
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2001-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECO-S2DA102EA
Cap Aluminum 1000uF 200V 20% (35 X 35mm) Snap-In 10mm 0.199 Ohm 2200mA 3000h 105°C Bulk
PanasonicECOS2EB102EA
Cap Aluminum 1000uF 250V 20% (35 X 40mm) Solder Pin 10mm 0.199 Ohm 2200mA 3000h 105°C Bulk
Cornell DubilierSLP102M250H7P3
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 250V 20% 105C
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR MXG 250V 1000muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGN 250V 1000muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
PanasonicECOS2DA102DA
Cap Aluminum 1000uF 200V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 0.199 Ohm 2200mA 3000h 105°C Bulk
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Through Hole Mount
CAPACITOR ALUM ELEC, 1000UF, 200V
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP