Cornell Dubilier 380LX152M080H022
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 380LX 80V 1500muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
数据表和文档
New Yorker Electronics
Newark
Introduction Date2002-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECOS2AP152DA
Cap Aluminum 1500uF 100V 20% (30 X 25mm) Snap-In 10mm 0.155 Ohm 2570mA 3000h 85°C Bulk
NichiconLGU2A152MELA
Cap Aluminum Lytic 1500uF 100V 20% (25 X 35mm) Snap-In 10mm 2030mA 3000h 105C Bulk
NichiconLLS2A152MELA
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LLS 100V 1500muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
NichiconLGU2A152MELB
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 100V 1500muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
PanasonicECO-S1KA152CA
Cap Aluminum 1500uF 80V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 0.133 Ohm 1700mA 3000h 105°C Bulk
Cornell DubilierSLP152M063A3P3
Cap Aluminum Lytic 1500uF 63V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.265 Ohm 1500mA 3000h 105C
描述
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 1500uF 80V 20% | Cornell-Dubilier 380LX152M080H022
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1500uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor, 1500Uf, 80V; Capacitance:1500Μf; Voltage(Dc):80V; Voltage(Ac):-; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Snap-In; Lifetime @ Temperature:3000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Height:30Mmrohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier 380LX152M080H022