Cornell Dubilier 226RSS016M
RSS Series 22 uF 16 V ±20 % Through Hole Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Datasheet2 页10 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2000-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECE-A1CKA220B
Cap Aluminum Lytic 22uF 16V 20% (4 X 7mm) Radial 5mm 39mA 1000h 85C Automotive Ammo
PanasonicECE-A1CKA220I
Cap Aluminum Lytic 22uF 16V 20% (4 X 7mm) Radial 2.5mm 39mA 1000h 85°C Ammo Pack
NichiconUST1C220MDD
Cap Aluminum Lytic 22uF 16V 20% (5 X 7mm) Radial 2mm 44mA 1000h 105C Automotive Bulk
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 16V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
NichiconUSW1C220MDD
22uF 16V 卤20% 58.5mA@10kHz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
22uF 16V ±20% 42mA@120Hz Plugin,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
描述
Capacitor; Al Electrolytic; Cap 22uF; Tol 20%; Radial; 16V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
Electrolytic Capacitor 22Uf 16Wv +/-20% *No Pb*