Cornell Dubilier 160104K250D-F
Film Capacitor, Non-polarized, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet6 页4 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
Farnell
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+178%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2002-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Cap Film 0.1uF 250V PET 10% (10 X 4 X 8.5mm) Radial Wound 7.5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E2104KB3
Ecqe(B), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E2104KB3
PanasonicECQ-E2104KFW
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead 250VDC, 0.10uF, 10%, L/S =7.5mm, Blk CR
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.1uF 250V PET 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial 5.08mm Ammo Pack
Cap Film 0.1uF 250V PET 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial 5.08mm Loose in Box
描述
Cap Film 0.1uF 250V PET 10%( 13 X 5 X 11mm) Radial Wound 10mm 125C
160 Series 250 V 0.1 uF ±10 % Radial Metallized Polyester Film Capacitor
Radial FILM CAPACITOR 160 160V 0.1muF ±10% 0.512Lx0.197W 13.00mmx5.00mm
CAPACITOR POLYESTER FILM 0.1UF, 250V, 10; CAPACITOR POLYESTER FILM 0.1UF, 250V, 10%, RADIAL; Dielectric Type: Metallized PET; Capacitor Case / Package: Radial Box - 2 Pin; Capacitance: 0.1µF; Capacitance Tolerance: ± 10%; Vo
Capacitor Polyester Film 0.1Uf, 250V, 10%, Radial; Rango De Producto:Serie 160; Capacidad:0.1Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 10%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:250V; Tipo De Condensador:- |Cornell Dubilier 160104K250D-F