Cornell Dubilier 150334J400IE
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33Uf, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页4 年前
Datasheet4 页5 年前
Sager Electronics
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.80%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.60
Introduction Date1998-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Cornell Dubilier150334J250FC
Film Capacitor, Non-polarized, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.33uF 400V PET 5% (10 X 28mm) Axial 125C Bulk
CAPACITOR POLY FILM 0.33UF, 400V, 5%, AX
Capacitor Polyester Film 0.33Uf, 400V, 5%, Axial; Rango De Producto:Serie 150; Capacidad:0.33Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:400V; Tipo De Condensador:- |Cornell Dubilier 150334J400IE