Cornell Dubilier 150104K630FE
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1Uf, Through Hole Mount
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页4 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Farnell
Mouser
Master Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+28.36%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.60
Introduction Date1998-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Cornell DubilierMMP6P1K-F
Axial FILM CAPACITOR MMP 250V 0.1muF ±10% 0.512W 0.315Tx0.906L 13.00mm 8.00mmx23.00mm
Cornell DubilierMMP2P1K-F
Axial FILM CAPACITOR MMP 160V 0.1muF ±10% 0.335W 0.217Tx0.669L 8.50mm 5.50mmx17.00mm
Film Capacitor, Polyester, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cornell DubilierMMWA2P1K-F
Cap Film 0.1uF 200V/250V PET 10%( 6.1 X 17.4mm) Axial 125C
Cap Film 0.1uF 250V PET 10% (6 X 14mm) Axial 100°C Bulk
描述
Axial FILM CAPACITOR 150 220V 0.1muF ±10% 0.335Diax1.102L 8.50mmx28.00mm
Cap Film 0.1uF 630V PET 10%( 8.5 X 28mm) Axial 125C Bulk
CAPACITOR POLYESTER FILM FILM 0.1UF 10%,; CAPACITOR POLYESTER FILM FILM 0.1UF 10%, 630V; Dielectric Type: Metallized PET; Capacitor Case / Package: Axial Leaded; Capacitance: 0.1µF; Capacitance Tolerance: ± 10%; Voltage(AC):
Capacitor Polyester Film Film 0.1Uf 10%, 630V; Rango De Producto:Serie 150; Capacidad:0.1Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 10%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:630V; Tipo De Condensador:- |Cornell Dubilier 150104K630FE