Cornell Dubilier 107TTA035M
Axial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TTA 35V 100muF ±20% 0.315Diax0.630L 8.00mmx16.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
New Yorker Electronics
Datasheet3 页4 年前
IHS
Newark
Farnell
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.89%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NichiconTVX1V101MAD
Capacitor Aluminum 100uF 35VDC 20% 8 X 16mm AXL 210mA 2000 hr
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 100UF, 25V, 20%, AXIAL, FULL REEL
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
描述
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, CAP 100 UF, TOL 20%, VOL-RTG 35 VDC, AXIAL
TTA Series 100 uF 35 V ±20 % Through Hole Axial Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitors, +85 °C General Purpose, Axial Lead 100µF 35V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 100uF 35V 20%
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 16mm) Axial 2.231 Ohm 0.2A 2000h 85C
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 100UF, 35V, 20%, AXIAL; Capacitance:100µF; Voltage(DC):35V; Capacitance Tolerance:± 20%; Lifetime @ Temperature:2000 hours @ 85°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:-; Produ 30K6601
Aluminum Electrolytic Capacitor 100Uf, 35V, 20%, Axial; Rango De Producto:Serie Tta; Capacidad:100Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:35V; Diámetro:8Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Axial; Altura:16Mm |Illinois Capacitor 107TTA035M