Cooper Industries SD3112-330-R
Ind Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 300mA 1212 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
Datasheet3 页18 年前
Datasheet3 页18 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Introduction Date2006-03-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
FIXED IND 33UH 300MA 1.48OHM SMD